STOWARZYSZENIE KASZUKI MAZUKI

Z Encyklopedia Gdańska
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

< Poprzednie Następne >
Kaszuki Mazuki, logo
Anita Płonowska, prezes Stowarzyszenia

STOWARZYSZENIE KASZUKI MAZUKI, działające na terenie województwa pomorskiego, z siedzibą w Gdańsku, w Regionalnym Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych przy al. Grunwaldzkiej 5. Oficjalnie zarejestrowane w grudniu 2016 roku, zrzesza pasjonatów aktywnych form spędzania czasu oraz miłośników między innymi historycznych i turystycznych atrakcji Pomorza. Do najbardziej istotnych celów stowarzyszenia należy organizowanie i wspieranie imprez o charakterze turystyczno-nawigacyjnym i charytatywnym, pielęgnowanie i upowszechnianie historii i tradycji motoryzacji, integracja osób i środowisk związanych z branżą motoryzacyjną, turystyczną i nawigacyjną oraz promowanie województwa pomorskiego (ze szczególnym uwzględnieniem konurbacji trójmiejskiej).

Najwyższą władzą stowarzyszenia jest walne zebranie członków, ustalające jego cele i plan ich realizacji. W okresie między walnymi zebraniami władzę sprawuje zarząd, wybierany na cztery lata (lub na wniosek formalny walnego zebrania), pełniący funkcje społecznie.

Stowarzyszenie organizuje wiele cyklicznych rajdów turystyczno-nawigacyjnych o charakterze tematycznym, między innymi nocny Rajd Ikarusa (odbywa się po Trójmieście i jego bliskich okolicach, związany z komunikacją miejską), Rajd Autosana (odbywa się na Pomorzu, związany z komunikację międzymiastową), Rajd „MotoWOŚP”, a także rajdy mikołajkowe i filmowe (Rajd „James Bond” i „Poszukiwany, Poszukiwana!”) oraz rajdy okazjonalne (Rajd Końca Świata i Niepodległy Rajd). APŁ

Zarząd Stowarzyszenia Kaszuki Mazuki
Okres Skład Funkcja
grudzień 2016 – grudzień 2018 Anita Płonowska prezes
Dorota Kazimieruk wiceprezes, skarbnik
Agnieszka Młyńska wiceprezes, sekretarz
grudzień 2018 – Anita Płonowska prezes
Dorota Kazimieruk wiceprezes, skarbnik
Paweł Głębicki wiceprezes, sekretarz
APŁ
⇦ WRÓĆ
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Widok
Działania