Utwórz nowe hasło

Z Encyklopedia Gdańska
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Szanowny Użytkowniku!

Zapraszamy do tworzenia nowych haseł. Aby mieć taką możliwość, trzeba założyć konto gedanopedysty z uprawnieniami autora. W tym celu przejdź na stronę Zostań gedanopedystą. Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem Gedanopedii, po zalogowaniu się na swoje konto zarejestruj się jako autor Gedanopedii (zrobisz to w zakładce „preferencje”).

Zanim zdecydujesz się utworzyć nowe hasło w Gedanopedii, sprawdź, czy takie lub podobne hasło już nie istnieje (Hasła od A do Ż) lub czy nie zostało zgłoszone przez kogoś innego (Hasła w przygotowaniu; Propozycje do rozważenia). Możesz również wybrać interesujący Cię temat z listy Hasła do napisania. Kiedy już podejmiesz odpowiedzialną i przemyślaną decyzję co do tematu nowego hasła, prosimy, abyś zapoznał się z regulaminami oraz kryteriami decydującymi o przyjęciu hasła do publikacji. Pomocne mogą być także informacje dotyczące struktury i sposobu określania długości hasła.

Napisane przez Ciebie hasło zostanie zweryfikowane przez redakcję naukową i redakcję językowo-merytoryczną (ze schematem obiegu materiałów możesz się zapoznać tutaj). Po zaakceptowaniu hasła nastąpi podpisanie umowy (jej wzór znajduje się tutaj).

Nowe hasło możesz utworzyć, wykorzystując wyszukiwarkę Gedanopedii. Wpisz tam wersalikami tytuł hasła, które chcesz utworzyć, a następnie wciśnij „enter”. Przejdziesz do strony „Wyniki wyszukiwania”, na której wyświetli się na czerwono odpowiedni odsyłacz. Za jego pomocą będziesz mógł przejść do okna umożliwiającego utworzenie nowego hasła. Jeśli będziesz potrzebował praktycznych wskazówek dotyczących edycji hasła, to znajdziesz je tutaj. Stworzone przez Ciebie hasło lub zmiany zaproponowane w istniejących hasłach będą widoczne dla innych użytkowników Gedanopedii dopiero po przejściu całej procedury redakcyjnej.

⇦ WRÓĆ
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Widok
Działania