Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Janusz Szczypior

SPIS HASEŁ:
ABRAMOWICZ MIECZYSŁAW
ADALBERTUS-WERK
AFANASJEW ALINA
AKADEMICKI CHÓR UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO
AMMON SAMUEL
ANDRZEJEWSKI JEREMIASZ
ANNUSEWICZ CEZARY
ARENTZ ABRAHAM
BALTZER CHRISTIAN
BARTH ANDREAS
BEERMANN JOHANNES IMMANUEL
BELLING ANTONI
BERNSTEIN AARON
BIELER JOHANNES
BILICZAK ANTONI
BILOVIUS STEPHAN
BITWA POD OLIWĄ 28 XI 1627
BLECH EPHRAIM PHILIPP WILHELM
BLOCK ABRAHAM van den
BLOCK DAVID (Daniel) van den
BLOCK EGIDIUS van den
BLOCK JACOB van den
BOCK WITOLD
BOGDANOWICZ STANISŁAW
BOGDAŃSKI ZBIGNIEW
BUTENANDT ADOLF
BÜCHER CHRISTIAN BERNHARD
CALOW ABRAHAM
CATOIR-LINDNER HILDEGARDA
CHODAKOWSKA MARIA
CHÓR MIESZCZAN GDAŃSKICH
CHÓR „NON SERIO”
CIERENBERG EILHARD
CIEŚLA PIOTR JÓZEF
CONRADI ISRAEL
CORVIN JOHANN
CRAMER JOHANN JAKOB
CURÄUS ACHATIUS
CYBULA ALFRED FRANCISZEK
DANTYSZEK JAN
DEISCH MATTHAEUS
DICKMANN AREND
DOLNE MIASTO
DOM POD MURZYNKIEM
DORACO
DUSZEŃKO FRANCISZEK
DUSZEŃKO MARCIN
DUSZPASTERSTWO ŚRODOWISK TWÓRCZYCH ARCHIDIECZJI GDAŃSKIEJ
DUTKIEWICZ EUGENIUSZ
DYAKOWSKI ANDRZEJ
DZIEKUĆ-MALEJ ŁUKASZ
EICHEL OTTO
ESDEN-TEMPSKI STANISŁAW
FABRICIUS (Schmidt) JOHANN
FABRICIUS LAURENTIUS
FABRICIUS VINCENTIUS
FALCK JEREMIASZ
FALCK MICHAEL
FILIPIAK KAZIMIERZ
FISCHER LORENZ FRIEDRICH
FONTANNA HEWELIUSZA
FORSTER ALBERT MARIA
FORSTERÓWKA
FÖRSTEMANN ERNST WILHELM
GDAŃSKI TEATR SZEKSPIROWSKI
GIEŁDZIŃSKI LESSER
GNOSPIUS ANDREAS
GOCŁOWSKI TADEUSZ
GOSK JAN
GRODDECK BENIAMIN
GRODDECK MICHAEL
GRUNAU SIMON
GUSTKOWICZ JAN
GWIAZDA MORZA
HAJDUN JANUSZ
HAKENBERGER ANDREAS
HEJKA ANNA
HENSEL PAUL
HERLE SIMON
HEWELIUSZ JAN
HEYSE ABRAHAM
HINTZ EWALD
HORNO-POPŁAWSKI STANISŁAW
HUTZING ENOCH I
HUTZING ENOCH II
HUTZING JOHANN
IGAR STANISŁAW
IWICKI ZYGMUNT
JACKIEWICZ WŁADYSŁAW
JERSZOW GENNADIJ
KACAŁA GRZEGORZ
KACZKOWSKI JAN ADAM
KACZYŃSKA TERESA
KAPITUŁA KATEDRALNA I ARCHIKATEDRALNA GDAŃSKA
KAPITUŁY KOLEGIACKIE ARCHIDIECEZJI GDAŃSKIEJ
KARCZEWSKI ZDZISŁAW
KASYNA RYSZARD
KATLEWICZ JERZY
KAUTZ NATHANAEL FRIEDRICH
KAŹMIERCZAK MONIKA
KECKERMANN BARTHOLOMÄUS
KETTNER CARL ERNST I
KISZKIS JERZY
KLEINERT ERNEST
KLEMME PANKRACY
KLETKIEWICZ KRYSTIAN
KLOEPPEL OTTO FERDINAND JULIUS
KOBZDEJ ALEKSANDER
KOBZDEJ DARIUSZ
KOMBI
KOSSAK-GŁÓWCZEWSKI LEON
KOSYCARZ MACIEJ
KOSZNIK-MAKUSZEWSKA HALINA
KOWNACKI JERZY
KOŚCIÓŁ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
KOŚCIÓŁ WYZNAJĄCY W II WOLNYM MIEŚCIE GDAŃSKU
KOŚCIÓŁ ŚW. BRYGIDY
KOŚCIÓŁ ŚW. DUCHA
KRAKOWIAK PIOTR
KREMATORIUM (przy St. Michaelsweg)
KRISCHEN FRITZ
KROLL ADAM
KROMAN JAN
KRÜGER MARTIN
KÖHNE-JASKI ANDREAS
KÖHNE-JASKI GEORG
KÖHNE-JASKI ISRAEL
KÖHNE-JASKI PAUL
KÜHNBAUM JERZY
KĘDZIORSKI BRUNON
LAUER WIESŁAW
LECHOWSKI HENRYK
LECH ANDRZEJ JAN
MAJEWSKI HENRYK
MAJOR RYSZARD
MAMUSZKA FRANCISZEK
MASEWICZ EDWARD
MAYR-KARCZEWSKA IGA (Jadwiga)
MENIUS MATTHIAS
MICHEL STANISŁAW
MILEWSKI ZYGMUNT
MIĘDZYNARODOWE TARGI MORSKIE BALTEXPO
MOVIUS THOMAS
MÖLLER ANTON
MÖLLER SALOMON
NAGRODA BURSZTYNOWEGO MIECZYKA IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO
NIEDERHOF LEONHARD
NIEZNALSKA DOROTA
NITSCHKE GERHARD
NOTHWANGER JOHANN HEINRICH
NOWACKA-ILSKA LEOKADIA
NOWAK MACIEJ
NOWA PRYWATNOŚĆ, formacja poetycka
OELHAF JOACHIM
OKOPIŃSKI MAREK
OLDENBEUVING GERT
OMUTH CHRISTIAN
ORGANY KOŚCIOŁA CHRYSTUSA ODKUPICIELA
OŁOWSKI PIOTR
OŻDŻYŃSKI JAN
PAGIŃSKI TADEUSZ
PANER JÓZEF
PAWŁOWICZ ZYGMUNT
PIEŃKAWA IWONA
PIEŃKAWA ZDZISŁAW
PLÉLO LOUIS ROBERT HIPPOLYTE de BRÉHAN COMTE de
POLAK TADEUSZ CZESŁAW
POLANOWSKA JADWIGA
POMPECKI BRUNO
POPOWA-ZYDROŃ KATARZYNA
PREUSS RYSZARD
PROCNER JERZY
PĘKALSKI LESZEK JERZY
RATHKE FRANZ
RATHMANN HERMANN
REINHARD WILHELM
RETELL MICHAEL
ROGACZEWSKI FRANCISZEK
ROGUSZCZAK EDWARD
RONCZEWSKI RYSZARD
RUHNKE-DUSZEŃKO URSZULA
SAGITTARIUS GREGORIUS
SAMP MIKOŁAJ
SCHARMACH HERBERT
SCHOPENHAUER ANDREAS
SCHUBERTH RUDI
SCHWANDT FRIEDRICH WILHELM
SCHÜTZ CASPAR
SCHÜTZ PAUL
SECKER HANS FRIEDRICH
SIEWERT BENJAMIN GOTTHOLD
SIKAŁA MACIEJ
SIKAŁA MARZENA
SKOLIMOWSKI LECH
SKUTNIK TADEUSZ
SPLETT CARL MARIA
STANKIEWICZ JERZY
STRAUCH AEGIDIUS
STRAUSS JOHANN
SUCHORA AGNIESZKA
SUCHORA PIOTR
SYNOWIECKI (Alek) ALEKSANDER ANTONI
SZADEJKO ANDRZEJ MIKOŁAJ
SZKOŁA ŚW. JANA
SZNAJDER ROMAN
SŁOJEWSKA-KOŁODZIEJ HALINA
TEISSEYRE STANISŁAW
TOCZYSKA STEFANIA
TREUGE NATHANAEL FRIEDRICH
TURGE JOHANN CARL
UGWU LARRY OKEY
VOGT GABRIEL GOTTLIEB
VOGT JOHANN CHRISTOPH HEINRICH
VOLCKMAR THEOPHIL ANDREAS
VREDEMANN HANS
WALTER KURT
WARABIUS SIMON
WAŁY JAGIELLOŃSKIE, zespół muzyczny
WEISSATIUS SAMUEL
WIECZORKIEWICZ WŁODZIMIERZ
WIKA-CZARNOWSKA MARIA
WILLER PETER
WOJDA TADEUSZ
WOTHE FRANZ JOSEF
WOŁOS FELIKS WOJCIECH
WOŁOS RYSZARD
ZATOR-PRZYTOCKI JÓZEF
ZDYBEL JACEK
ZIELIŃSKI BERNARD
ZIELIŃSKI ZBIGNIEW
ZIĘBA MACIEJ
ZWICKER DANIEL
ZWICKER FRIEDRICH I
ŁABONARSKI ROMAN
ŁOBODZIŃSKI ZBIGNIEW
ŚWIESZEWSKI MACIEJ
ŚWIETLICKI PAUL
SPIS TABEL:
Dyrygenci Chóru Mieszczan Gdańskich
Dyspozycja instrumentu
Laureaci Nagród Głównych Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego
Wybrane wystawy indywidualne
Wybrane wystawy zbiorowe
⇦ WRÓĆ
Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Widok
Działania